Tower Racing Forum Strona Główna Tower Racing Forum


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nareszcie - gra przez internet!
Autor Wiadomość
Joga 
Dżokej



Dołączyła: 15 Paź 2015
Posty: 215
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2018-12-02, 23:14   Nareszcie - gra przez internet!

Zgodnie z informacją podaną na stronie http://legalnybukmacher.c...scigow-konnych/ i kilku innych, Traf zyskał pozwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej przez Internet!
Chciałoby się zakrzyknąć: TO NIE DO WIARY!
 
 
     
Koniofan 
Dżokej
Koniofan



Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 1764
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-12-03, 18:45   

:shock: :shock: :shock:
Ciekawe jaki będzie złodziejski procent odpisu podatkowego i zysku dla totka ? Ile będą kradli z całkowitej puli .Nie powinno być więcej niż 15-20 % od stawki lub obrotu -to nie totek klasyczny ,gdzie grabią aż 50 %. Najlepiej by podatek był jak w zakładach bukmacherskich 12 %, ale ich pazerność jest nieograniczona i traktują ludzi i graczy ,jak nic nieznaczące bydło ,śmieci ,dojne krowy,dostarczycieli pieniędzy-mamy najgorsze złodziejskie stawki w Europie :cry: :!:
_________________
Koniofan
 
     
kostor 
Dżokej


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 367
Skąd: YellonkY
Wysłany: 2018-12-04, 23:55   

Ja mam nadzieje, że to tylko będzie dodatkowy sposób dokładania do obecnych pul na Służewcu, tak więc zabierać będą tyle co i dotąd. w innym wypadku nie widzę sensu takich zakładów.
 
     
Espadero
Dżokej


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 311
Wysłany: 2019-07-27, 09:36   

Hmmm dzisiaj jest 27 my jak sie nie myle moze ktos wie jak zagrac przez net , bo od dzis ma to dzialac ale zadnej info znalezc nie moge . To obiecanki czy ja tylko gamon ?
 
     
Espadero
Dżokej


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 311
Wysłany: 2019-07-27, 12:26   

Ukazalo sie info ale bez kwint i septym ani triplii narazie niestety .:)))
 
     
elamanamou 
Starszy uczeń


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-07-27, 13:43   

Na komórkach toto działa? Bo u mnie bo wejściu na zalogowanie biała karta się objawia?
 
     
otto77
Uczeń



Dołączył: 27 Lip 2019
Posty: 18
Wysłany: 2019-07-27, 20:57   

Witam,
Dzisiaj jestem po pierwszym logowaniu i graniu online w trafonline. Jestem bardzo miło zaskoczony. Proces Logowania, weryfikacji oraz zasilenie konta przebiegł bardzo szybko i bez problemów. Potrzebny jest numer dowodu, zdjęcia dowodu (pliki jpg) oraz numer konta bankowego. Zasilanie konta przebiegło szybko, przelew błyskawiczny i jest dużo banków do wyboru, można również blikiem. Świetny widok biletów zakupionych, nawiązuje do tych prawdziwych. Sugerowałbym dodanie wyników gonitw, możliwość grania kwinty, tripli, septymy oraz przy zakładce gdzie można typować kupon dodać nazwy koni wraz z barwami, ale i tak jest dobrze, w końcu ruszyło. Pozdrawiam


3.jpg
Plik ściągnięto 60 raz(y) 75,87 KB

 
     
QQRyQ
Uczeń


Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 14
Wysłany: 2019-07-27, 21:52   

Kolego, powiedz mi proszę, a jak z pulą?? Jest oddzielna internetowa?? Czy stawki są takie same jak w kasach?
 
     
otto77
Uczeń



Dołączył: 27 Lip 2019
Posty: 18
Wysłany: 2019-07-27, 22:16   

:( Pula jest ta sama, jest zakładka prognoza wypłat i jest na żywo to co na Służewcu na monitorach, czyli prognoza z góry, porządek, trj, czw, itd. :)

Poniżej zakładki gdzie można typować już na jutro.
Przykładowa czwórka i moje przegrane :(

6.jpg
Przegrane
Plik ściągnięto 66 raz(y) 213,82 KB

5.jpg
Plik ściągnięto 41 raz(y) 176,55 KB

4.jpg
Plik ściągnięto 31 raz(y) 128,79 KB

 
     
xenite
Uczeń


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-07-27, 22:24   

Koniofan napisał/a:
:shock: :shock: :shock:
Ciekawe jaki będzie złodziejski procent odpisu podatkowego i zysku dla totka ? Ile będą kradli z całkowitej puli .Nie powinno być więcej niż 15-20 % od stawki lub obrotu -to nie totek klasyczny ,gdzie grabią aż 50 %. Najlepiej by podatek był jak w zakładach bukmacherskich 12 %, ale ich pazerność jest nieograniczona i traktują ludzi i graczy ,jak nic nieznaczące bydło ,śmieci ,dojne krowy,dostarczycieli pieniędzy-mamy najgorsze złodziejskie stawki w Europie :cry: :!:


Mam złe wiadomości - to jest ten sam Totalizator co w kolekturach na torze, zgodnie z par. 15 ust. 1 regulaminu totalizatora (odnośnik jest na stronie Traf), na wygrane przeznaczane jest nie mniej niż 50 % wpływów netto, czyli w praktyce 50 %...
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2135
Wysłany: 2019-07-27, 23:33   

dzieciaki, kto by grał na wyścigach, jeśli by mu zabierali 50%...

Odliczenia (a nie podatek!) we wzajemnych zakładach totalizatora organizowanego przez Traf sp. z o.o. wynoszą obecnie 25 procent w prostych zakładach (zwc, pdk,) 30-32% w kombinacyjnych i 39% w kwincie i septymie. Średnie odliczenia ze wszystkich zakładów wynoszą od wielu, wielu lat ok. 29%. Każdy gracz ma prawo do udzielenia mu informacji o wysokości stawek i wysokości odliczeń, według regulaminu zakładów.
Sprawdzić!
Przy wygranych powyżęj sumy ok. 2300 zł za podstawową stawkę (1 zł do 5 zł) płaci się 10% podatku dla Skarbu Państwa.

dodane: Najlepiej by podatek był jak w zakładach bukmacherskich 12 %. Te 12% to jest podatek dla Skarby Państwa w zakładach bukmacherskich organizowanych w Polsce, od każdej ewentualnej wygranej. Do tego podatku trzeba doliczyć tzw. odliczenia od zakładów, ukryte przez firmy bukmacherskie w kursach, na przykład przed "koniofanami", ale nie przed tymi, którzy wiedzą o co chodzi i potrafią liczyć.
 
     
Lajkonik 
Starszy uczeń


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 39
Wysłany: 2019-07-28, 08:29   

Nie wiem, co za "Firma" im tę stronę robiła. Do tej chwili nie mogę zobaczyć wypłat sobotnich, oraz ewentualnych itp. Rejestracja wzorowa! Jednak wyniki i wypłaty powinny być po ich oficjalnym ogłoszeniu. Albo ktoś olewa swoją pracę, albo niedokształcony. Powinna być na bieżąco zakładka z bieżącymi wydarzeniami, takie jak wynik, zmiana dżokejów, wagi itp. Myślę, że to wszystko . Jak na razie oceniam na 5/10.
 
     
otto77
Uczeń



Dołączył: 27 Lip 2019
Posty: 18
Wysłany: 2019-07-28, 09:12   

Oczywiście powinna być zakładka z wynikami i wysokością wygranych, wczoraj napisałem maila do traf w tej sprawie.
 
     
NOREK
Uczeń


Dołączył: 16 Paź 2015
Posty: 17
Wysłany: 2019-07-29, 21:30   

jak zalogować sie na tej stronie do gry przez internet
_________________
NOREK
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2135
Wysłany: 2019-08-01, 11:45   

Norek,
tu znajdziesz info, o które pytasz:
http://www.tower-racing.p...topic.php?t=369
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,066 sekundy. Zapytań do SQL: 10