Tower Racing Forum Strona Główna Tower Racing Forum


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tx
2019-07-24, 00:40
trafonline.pl/ zakłady przez internet
Autor Wiadomość
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2145
Wysłany: 2019-04-30, 01:02   trafonline.pl/ zakłady przez internet

https://www.trafonline.pl/
Traf - zakłady wzajemne zapowiada zakłady w internecie od 2 sierpnia pod nowym adresem trafonline.pl
  
 
     
kostor 
Dżokej


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 368
Skąd: YellonkY
Wysłany: 2019-04-30, 12:52   

"Uwierzę jak zobaczę koparki" zwykło się mówić po kolejnych obietnicach przebudowy stadionu Legii. Ta nowa odsłona witryny jeszcze dla mnie koparkami nie jest. No ale chciałbym się mylić i rzeczywiście móc 2 sierpnia puścić zakład przez internet.
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2145
Wysłany: 2019-05-07, 21:24   

Trafonline przyspieszył datę otwarcia - od 27 lipca 2019.
 
     
QQRyQ
Uczeń


Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 14
Wysłany: 2019-07-22, 10:30   

Niby za 4 dni ma ruszyć granie przez neta ale na stronie Trafu cisza. Ktoś coś wie więcej??
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2145
Wysłany: 2019-07-22, 18:45   

QQRyQu: Sądzę, że można dowiedzieć się więcej po zarejestrowaniu się, na stronie trafonline.
Traf jak się zdaje nie przywiązuje większej wagi do zakładów online na wyścigi konne, przynajmniej na razie.
Stąd chyba brak jawnych informacji w tej materii.
 
     
kostor 
Dżokej


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 368
Skąd: YellonkY
Wysłany: 2019-07-23, 16:24   

Zarejestrowałem się już jakiś czas temu i nic z tego nie wynika. "Wyślemy Ci maila jak ruszymy".
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2145
Wysłany: 2019-07-24, 00:09   

Też zarejestrowałem się przed chwilą. Odpowiedz: dziękujemy. I zero informacji.
Źle to wygląda.

24 godziny później:
"Zostaw nam swoje dane - poinformujemy Cię o uruchomieniu serwisu".
Pod tym zdaniem pusty formularz rejestracyjny (który wczoraj wypełniłem).
I zegar odliczający czas:
2 dni 02 godzin 25 minut 34 sekund.
Pod zegarem napis:
Uruchamiamy system obstawiania gonitw w aplikacji on-line. Dowiedz się pierwszy.

dodane 26 lipca 2019 przed północą
napis:zarejestruj się, po kliknięciu wyświetla się pusty formularz,
wypełniam, łącznie z rubryką, że nie jestem robotem.
"Dziękujemy za rejestrację"
ponownie pojawia się pusty formularz rejestracyjny,
wypełniam po raz kolejny,
Dziękujemy za rejestrację
itd.
zero informacji, z wyjątkiem zegara:
0 dni 02 godzin 22 minut 46 sekund
Już od 27 lipca. Uruchamiamy system obstawiania gonitw w aplikacji on-line. Dowiedz się pierwszy!


dodane
A w "Koniu Polskim" nr 2/2019 (wydawca Polish Jockey Club, red. naczelny prezes PKWK) tekst Jerzego Engela "Wyścigowy Narodowy". Engel napisał m.in.:
"Organizator wyścigów konnych, Totalizator Sportowy, wreszcie wysłuchał wniosków środowiska wyścigowego i ogłosił, że w drugiej części sezonu będzie można zakładać się drogą elektroniczną, co powinno zdecydowanie zwiększyć liczbę grających. Zwiększy się przez to pula, o którą zakładać się będą grający, zwiększy się w ten sposób atrakcyjność zakładów, a to z czasem nakręci koniunkturę bywania na Służewcu i na innych torach w Polsce".
  
 
     
QQRyQ
Uczeń


Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 14
Wysłany: 2019-07-24, 12:15   

Jeśli na 2 dni przed planowanym uruchomieniem możliwości gry przez internet nie ma nawet zarysu jakby miało to wyglądać to raczej marne szanse.
Obym się mylił.

P.S. Zresztą jak ma być wprowadzona gra przez internet skoro nie ma w necie programu. Bo to co jest na stronie, to dla mnie tylko i wyłącznie kolorowa zapiska. Mam rozumieć, że potencjalny gracz ma robić zakłady na numerki jak w totka, bądź jak mu się nazwa konia spodoba, ewentualnie po kolorze kurtek czy czapek. Dla mnie jest to kompletnie nie zrozumiałe, napisałem kiedyś do Trafu i Tor Służewiec to w odpowiedzi dostałem jakiś paragraf o zakładach gier liczbowych że ww. program jest zgodny z rozporządzeniem. Szkoda gadać, szczególnie, że Wrocław jakoś może dać normalny program.

Chyba, że gra przez internet przeznaczona jest tylko dla mieszkańców gdzie normalnie można kupić program.

Ja nie jestem z Warszawy, w moim mieście jest punkt do grania, ale W-wa przysyła programów DOSŁOWNIE 10 szt. Te programy, fakt są rozdawane za free, ale tylko dla graczy (starszych Panów) którzy zapewnią Panią w punkcie lotto, że w sobote i w niedziele na 100% będzie. Dla ludzi pracujących, czasem też w weekendy czyli takich jak ja, którzy nie zapewnią że choćby się waliło i paliło będę, już programów nie ma. Pozostaje tylko to "coś" ze strony. Zaraz usłyszę, że mogę sobie prenumeratę zamówić, ok jak był zielony program to takową miałem ale dlaczego dla ludzi przy ewentualnym uruchomieniu gry przez internet nie będzie dostępu do normalnego programu?? To na Francje będzie a na Warszawę nie będzie?? To ja we Francji jestem?
 
     
kostor 
Dżokej


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 368
Skąd: YellonkY
Wysłany: 2019-07-25, 00:16   

Na organizatora w sprawie programu on line bym nie liczył, prędzej na Twórców koniewyscigowe.pl - wystarczyłoby, żeby przed każdą dwudniówka wrzucili zapiskę z podlinkowanymi końmi ze swojej bazy. Na stronie pojawiła się reklama na dole - od czasu do czasu klikam (z jednego ip nie powinno być za dużo kliknięć, żeby nie było podejrzeń), żeby podziękować twórcom za super robotę.
 
     
elamanamou 
Starszy uczeń


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-07-25, 10:42   

Przekazano mi dosc plotkarskie info, ze poki co to jak ruszy to bedzie faza probna. Jedna do kilku gonitw bez pelnego zakresu gry tylko np czworka. Ktos podniosl tez plote ze pula internetowa bedzie osobna od puli kasowej.
 
     
QQRyQ
Uczeń


Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 14
Wysłany: 2019-07-25, 11:24   

Jeżeli mają być dwie pule (jedna w kasach druga w necie) to niech oni dadzą sobie z tym spokój. Amatorszczyzna aż razi po oczach.
 
     
kostor 
Dżokej


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 368
Skąd: YellonkY
Wysłany: 2019-07-25, 12:51   

Dokładnie co za śmiech na sali, jak będą oddzielne pule, to się mija z celem
 
     
elamanamou 
Starszy uczeń


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 28
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-07-25, 14:18   

Kolega ma córkę we Francji i mówił że tam też są dwie pule internetowa i kasowa. Przynajmniej tak twierdzi. Pewnie to są jeśli to prawda jakies europejskie nakazy etc etc. Ja także uwazam ze w sytuacji dwóch pul to u nas obroty internetowe to będa na poziomie zakładów na Francje.
 
     
kostor 
Dżokej


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 368
Skąd: YellonkY
Wysłany: 2019-07-26, 07:02   

Nie sądzę, żeby to były europejskie nakazy. O ile mnie pamięć nie myli, w bet 365 można było grać wyścigi z Anglii do puli na torze.
 
     
Lajkonik 
Starszy uczeń


Dołączył: 14 Maj 2019
Posty: 39
Wysłany: 2019-07-26, 19:18   

We Francji w Pmu są dwie pule. ePMU i PMU !

Z tym, że we FRANCJI jest pełno bukmacherów, którzy mają zakłady konne. U nas tylko Traf. Wg fr. statystyk wyścigi we Francji tracą popularność. Spadły obroty, może to przez remont Longchamp? Dlatego dołożyli epmu, postawili na łatwość i... taniość (jeden zakład nawet 10 centów).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9