Tower Racing

Szukaj

Idź do treści

Urodziny ToweraW dniu dzisiejszym patron naszego serwisu, TOWER, obchodzi swój czwarty jubileusz. W związku z tym znaczącym wydarzeniem w niedzielę, w spokojnej, oddalonej od zgiełku metropolii stadninie pana Grzegorza Kaczmarka w okolicach Borkowa, odbyły się oficjalne obchody rocznicowego święta.
Delegacja redakcji Tower Racing stawiła się na miejscu wczesnym popołudniem. Jubilat, koń nad wyraz spokojny i skromny, początkowo udawał, że nie wie o co chodzi. Dopiero w trakcie wręczenia stosownego prezentu - tortu urodzinowego, ożywił się i zrzucił maskę pozornej obojętności.
Tort spotkał się z akceptacją Towera, który - kierując się odruchem swojego dobrego serca - wyraził życzenie, by poczęstować nim również innych mieszkańców stadniny.
Z niezrozumiałych powodów personel placówki, pan Janek, wymigał się od degustacji twierdząc, że jest już po obiedzie. Takich problemów nie mieli inni lokatorzy stadniny, przybywając tłumnie na obchody jubileuszowego święta.
Impreza trwała do późnego popołudnia i oceniamy ją jako bardzo udaną.
Życzymy Ci, Towerze, zdrowia nadszarpniętego pobytem w stajni wyścigowej. Żyj sobie spokojnie i dostatnio, otoczony troskliwą opieką ludzi, którzy Cię kochają.

[klinkij w miniaturę]
[klinkij w miniaturę]Powrót do treści | Wróć do menu głównego