Tower Racing Forum Strona Główna Tower Racing Forum


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 2016 na Partynicach
Autor Wiadomość
Master Bars
Dżokej


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 252
Wysłany: 2016-04-14, 19:33   Sezon 2016 na Partynicach

http://www.wtwk-partynice...iska-1_2016.pdf
 
     
Kioto 
Dżokej



Dołączyła: 15 Paź 2015
Posty: 709
Wysłany: 2016-07-14, 12:44   

Osobliwe zaproszenie na drugą część sezonu dyrektora Partynic. :)
Pan Jerzy Sawka pewnie kogoś pominął, nie wspomniał o transwestytach, sodomitach czy innych dobrego sortu, ludzi. :)

"Za dwa tygodnie, 31 lipca na naszym torze rusza druga część sezonu wyścigowego 2016. Serdecznie zapraszamy wrocławian, przyjezdnych, Polaków, obcokrajowców, Niemców, Nieńców i Bułgarów, imigrantów zarobkowych, politycznych, uchodźców, wychodźców, koniarzy, brakarzy, hobbystów, modelarzy, środowisko LGBT, heretyków, historyków i hipsterów a także cyklistów, wegetarian, wegan i pogan, chrześcijan i muzułmanów, słowem: dobrych ludzi.

Dla koni wszyscy jesteście wybornego sortu.

Dla Partynic też.



Jerzy Sawka

dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice "

http://www.torpartynice.p...godnie-wyscigi/

Może by tak dla urozmaicenia i wypełnienia czasu między gonitwami zorganizować paradę gejów i lesbijek? W sam raz przy okazji wyścigów, nauka tolerancji dla wrocławskich rodzin z dziećmi.
  
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2110
Wysłany: 2016-07-14, 15:07   

Sawka pominął graczy. Gracz też dobry człowiek.
 
     
marysa 
Uczeń
dolny śląsk


Dołączyła: 13 Gru 2015
Posty: 15
Wysłany: 2016-07-14, 16:27   

O kurde ale jaja! Pan Dyrektor chyba coś sobie przypalił, czegoś się nałykał albo wypił sporo mocnych płynów…. a może wszystko na raz?! Przecież w pełni świadomy człowiek o zdrowych zmysłach czegoś takiego by nie napisał!!!!!!
 
     
Joga 
Dżokej



Dołączyła: 15 Paź 2015
Posty: 215
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2016-07-14, 17:53   

Nie mogłam się powstrzymać... :lol:

 
 
     
Koniofan 
Dżokej
Koniofan



Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 1764
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-14, 19:14   

Trzeba iść dalej.To dopiero wstęp .Wyścigi dla naturystów .Nudyści na wejście dostają 50 zyla na grę. Taka akcja to rozumiem :lol: :P
_________________
Koniofan
 
     
Kioto 
Dżokej



Dołączyła: 15 Paź 2015
Posty: 709
Wysłany: 2016-07-14, 21:14   

Koniofan napisał/a:
Trzeba iść dalej.To dopiero wstęp .Wyścigi dla naturystów .Nudyści na wejście dostają 50 zyla na grę. Taka akcja to rozumiem :lol: :P


Koniofanie, a po co im grać? ;)
Tu nie o grę chodzi i nie o wyścigi!
Ważna jest miła, rodzinna, piknikowa atmosfera, na dodatek ubarwiona różnymi środowiskami, które sprasza dyrektor Sawka ;) .
Gra nie jest im potrzebna - póki miasto daje kasę na trening i pensje, sponsorzy są, a i od PKWK i TS coś się dostaje.
 
     
Koniofan 
Dżokej
Koniofan



Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 1764
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-15, 10:13   

Nie mam nic przeciwko promowaniu wyścigów ,zachęcaniu do odwiedzania torów wyścigowych i podziwiania ścigajacych sie koni . Jednak są pewne granice dobrego smaku i czynienia tego w sposob kulturalny. Najbardziej zbulwersowało mnie pokazywanie zdjeć uchodźców i naigrywanie się z tych biednych ludzi ,którym zgotowano tak straszny los. To jest haniebne i poniżej krytyki.Również namawianie muzułmanów do odwiedzania wyścigów i uprawiania hazardu,którego im religia zabrania ,jest lekko określając ...niesmaczne.
Gdy ktoś zajmuje ważne,odpowiedzialne stanowisko ,powinien podejmować dzialania na odpowiednim poziomie ,w przeciwnym przypadku powinien być ,jak najszybciej usunięty ,by nie kalać siebie i swojego środowiska. :evil:
_________________
Koniofan
 
     
Joga 
Dżokej



Dołączyła: 15 Paź 2015
Posty: 215
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2016-07-16, 00:49   

Zabawna sytuacja na fanpage'u Toru Partynice na Facebooku: administrator strony opublikował moją grafikę. Duża część piszących w komentarzach ludzi uznała, że była to grafika stworzona przez administratora strony i Partynice naprawdę w ten sposób zapraszają ludzi na tor :lol: Administrator strony dopiero po kilku godzinach edytował wpis i dodał źródło grafiki (nasze forum).
Wniosek? Mamy tu do czynienia z self-trollingiem :lol: Niektórych nie trzeba trollować. Sami się trollują ;)

https://www.facebook.com/...roclaw/?fref=ts
 
 
     
Jusia
Uczeń


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-07-17, 13:42   

Powinnam się puknąć zdrowo w swój średnio inteligentny mózg, bo byłam za panem Sawką jako szefem toru po odwołaniu pani Słowik.Oczywiście nie mam żadnych możliwości decyzyjnych, ale duszyczką byłam prosawkowa. Myślałam,że rozrusza tor i będzie więcej się działo...No i się dzieje...Wyższa Szkółka Jazdy ... :roll:
:cry:
Teraz trzymam swoje dwie klacze w treningu w Czechach i prawdę mówiąc trochę się tam z Wrocławia nabijają.
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2110
Wysłany: 2016-07-18, 13:02   

Do Jusii: A ile płaci się za trening w Czechach i czy są wolne miejsca w twojej stajni?
 
     
Delicja 
Uczeń


Dołączyła: 10 Gru 2015
Posty: 17
Wysłany: 2016-07-18, 18:34   

Do tx-a: Nie stać Cie, nie interesuj się i przestań się ludzi czepiać!
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2110
Wysłany: 2016-07-18, 22:09   

Delicja jak Jusia? Czasem coś kryje się za czymś, przed czym my się kryjemy.
 
     
Delicja 
Uczeń


Dołączyła: 10 Gru 2015
Posty: 17
Wysłany: 2016-07-22, 08:01   

tx napisał/a:
Delicja jak Jusia? Czasem coś kryje się za czymś, przed czym my się kryjemy.


tx, Lubicz, Czerwiński itd.... nie wszystkich swoją miarką! Wymienione osoby a raczej jedna i ta sama osoba już wiele razy pokazała, że dyskusja z nim nic nie wnosi. Już Ci napisałam, że nie jestem głupia. Przyznaję się tylko do jednego- głupio zrobiłam, że nabrałam się na Twoje prowokacje. Odpowiedziałam na post skierowany do innej osoby bo się wkurzyłam jak traktujesz ludzi. Ty możesz sobie myśleć co chcesz. W każdym razie ja dziękuję bardzo za dalszą "przyjemność" rozmowy z tobą. Masz już jedno forum na którym rozmawiasz sam ze sobą. Chcesz żeby wszędzie tak było?... na tym zakończę i przepraszam że odbiegłam od tematu...
 
     
offski 
Uczeń


Dołączył: 16 Paź 2015
Posty: 10
Wysłany: 2016-07-22, 10:13   

Pytanie o koszt treningu w Czechach jest bardzo zasadne. Też jestem zainteresowany taką informacją, gdyż to może być interesująca opcja dla koni przeszkodowych, choś nie tylko jak pokazuje przykład Captain'a Aragorna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,039 sekundy. Zapytań do SQL: 8