Tower Racing Forum Strona Główna Tower Racing Forum


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ruuuuszyli 17/06
Autor Wiadomość
emem
Starszy uczeń


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 20
Wysłany: 2020-06-16, 21:12   ruuuuszyli 17/06

hej,
mam nadzieje , ze glod wyscigowy pozwoli rowniez na wyzsze niz zawsze pule we Wroclawiu.
U nas jak zawsze nic sie nie zmienia i program "z reguły" nie pokazuje prawdziwych faworytow[nie liczac słupow]
mamy jutro wiele fajnych gonitw i wkoncu zawita tez smietanka najlepszych naszych dzokejow + Abik,ktory pewnie coś ućknie w najblizsza środe dla siebie.

rowniez studio bedzie "sluzewieckie" ,wiec zapowiada sie fajne popoludnie.

moze w tym roku uda sie rozwinac ten dział chociazby typami na poszczegolne gonitwy;)

tymbardziej ze traf dorzucil nawet kwinte co nie zawsze we Wrocławiu mialo miejsce;)
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2144
Wysłany: 2020-06-17, 19:45   

Par:17czer2020
Bardzo dobra transmisja na żywo z otwarcia sezonu na Partynicach.
Konie w padoku dobrze pokazane i przedstawione.
Studio w porządku. Dużo wywiadów. Program gonitw online i wyniki czytelne.
Ale i tu jacyś islamiści, nic o zakładach, w mowie i piśmie.
Gra w sieci trafonline.pl bardzo słaba.
 
     
robtrenerparty 
Starszy uczeń


Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 24
Wysłany: 2020-08-27, 20:39   Pierwszą połowę meczu przegrał

O co znalazłem ....

Pierwszą połowę meczu przegrał

Kto? Robert Świątek. O tym, że trener z partynickiego toru wyścigowego we Wrocławiu pozwał mnie do sądu za zniesławienie, pisałem w tekście pt. „O kobalcie i wrocławskich trenerach c.d.” (19 VII 2019). O co w ogóle chodzi, pisałem w przytoczonym tekście oraz wcześniej – w artykule pt. „Kobalt a wrocławscy trenerzy” (14 V 2019). Tam odsyłam Czytelników po szczegóły.



A pozwał mnie za słowa – cytuję:



Kto opłaca usługi pełnomocnika, adwokata Łukasza Kłaka? Jeśli to trener Robert Świątek z własnej kieszeni (i podobnie Wiesław Kryszyłowicz) to w porządku.

Jeśli jednak płaci za to Tor lub Dolnośląskie Towarzystwo Wyścigów Konnych Partynice, to już w porządku nie jest. Oznaczałoby to, że pieniądze miasta (a więc podatki Wrocławian) idą na obronę oszustów. Bo ci, którzy stosują doping w sporcie, są oszustami.



Pozew przeciwko mnie o zniesławienie najpierw trafił do Sądu Rejonowego we Wrocławiu Krzyki. Ale ten sąd chętnie odrzucił to kukułcze jajo i uznał się za niewłaściwy do rozpatrzenia tego pozwu, z powodów „geograficznych” jak mniemam. Sprawa trafiła do wydziału karnego Sądu Rejonowego w Warszawie.



I dziś sędzia wydał wyrok. Umorzył postępowanie „wobec oczywistego braku faktycznych podstaw oskarżenia”. To najistotniejsza część ustnego uzasadnienia wyroku. W ciągu tygodnia obie strony dostaną uzasadnienie na piśmie.



Wyrok jest nieprawomocny. Spodziewam się, że strona przeciwna złoży odwołanie. Mecz będzie zapewne miał drugą połowę. Potrwa to kilka jak nie kilkanaście miesięcy.

Jak już będę znał końcowy wynik, nie omieszkam poinformować o nim Czytelników.

Marek Szewczyk
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9