Tower Racing Forum Strona Główna Tower Racing Forum


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ostatni dzień
Autor Wiadomość
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2145
Wysłany: 2020-11-11, 14:39   ostatni dzień

Party/11.XI.2020/ ostatni dzień wyścigowy
Pora lunchu.
12:50: Przypominam sobie, że dziś wyścigi we Wrocku.
Trafonline.pl szybko i dobrze chodzi w telefonie. Po chwili jestem na Partynicach.
Otwieram spis gonitw, za chwilę gonitwa piąta na dziewięć;
live, kwinta wisi od piątej z pulą ponad 15 tys. zł.
Jest i spik Maciej R.: - Jakie koniki dostałem? - przeciąga, jakby ich szukał. W piątej trzy, siedem (37), w szóstej cztery, pięć, sześć, dziesięć (45610), w siódmej solo szóstka (6), w ósmej dwa, siedem, dziesięć, jedenaście (271011) i w dziewiątej siedem, dziesięć, dwanaście, trzynaście (7101213). - Takie koni, tak to nam się układa - komenetuje.
- Ponad 17 tysięcy, rekordowa kwinta - informuje spik.- W porządku jest już 672 zł, w trójce 267 - uzupełnia.
Start o godz. 13:03. Płoty. W zgrabnej relacji Maciej R. jako sprawozdawca wymienia konie z imienia, ani razu nie podaje numerów startowych, ani jednego przez cały wyścig. - Arunas, a więc niespodzianka, zwyczajnie 166 zł. - komentuje zaraz po wyścigu.
Patrzę na tablicę z bieżącymi zakładami; dwa konie płatne po 166zł i 60gr. z numerami 2 i 9, nie wiem, jaki numer ma Arunas, w telefonie podczas relacji nie wychwyciłem.
W kwincie, którą Macaiej R. dostał i oglosił nie ma tych numerów.
I od razy kakao - przypomina się kultowe powiedzonko profesora P. 256 zł utopione.
Kilka minut później spik Maciej R. podaje wyniki z numerami startowymi i nazwami koni. Arunas z numerem dwa (2). Kilka minut i wypłaty, tym razem bez numerów startowych i nazw koni, gołe wypłaty, odczytane z tablicy z wynikami, która po minucie znika.
A jakie były wyniki i wypłaty w pierwszych czterech gonitwach dziś na Partynicach? Nie ma, Trafonline wedle zwyczaju poda je pół godziny po ostatniej gonitwie.
A na górnym pasku non-stop przewija się informacja o pogodzie i stanie toru.
 
     
tx 
Dżokej


Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 2145
Wysłany: 2020-11-11, 15:01   

Party/11.XI.2020/ przeszkody, 4200
Trafonline.pl: Oglądam jeszcze ostatni wyścig w sezonie na torze we Wrocku. Konie (12) jak zwykle na Partynicach bardzo dobrze pokazane oraz w skrócie przystępnie omówione przez Macieja R.
Na monitorze nie ma połączenia numeru startowego z imieniem konia. Kilka koni zapamiętałem tylko po nazwach. Nie dla mnie gra. Za chwilę wyścig.
Śledzę wzrokiem Netto. Znam tego dzielnego konia, bo jest po og. Kornel. Wychodzi na front w połowie i ciągnie stawkę do ostatniego płotu. Razem z nim skacze Hadrin, jak mówi sprawozdawca, i łatwo oddala się. Nie kojarzę w tym momencie jego imienia z pisownią. Spik podaje od razu po gonitwie wypłaty z monitora. Ów Hadrin 5.50 za 5, z Netto 18 za 3. Wynik po chwili pokazuje się w monitorze na tablicy. "Hadrin" to Haad Rin, Roberta Świątka, dżok Niklas Lovren. Gdybym znał imiona z numerami tuż przed startem postawiłbym dla przyjemności na ten porządek - z padoku i info spikera.
Kwinta 17,570 za 2, kończona czterema końmi.
Uświadamiam sobie, że w Trafonline.pl obok Partynic nie ma gry na Francję. Och, jak przyjemnie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,035 sekundy. Zapytań do SQL: 8